Interactie sjabloon !!

postaci
Member Posts: 116
Hoi mensen,
hoe kan ik in een sjabloon (word) extra velden toevoegen dan dat er is aangegeven ? bij mij staan de volgende velden niet tussen :
Postbus
Postcode postbus
Plaats postbus
Akin
hoe kan ik in een sjabloon (word) extra velden toevoegen dan dat er is aangegeven ? bij mij staan de volgende velden niet tussen :
Postbus
Postcode postbus
Plaats postbus
Akin
0
Comments
-
Je kunt in de programmatuur een aantal velden toevoegen, maar daar heb je wel een dealerlicentie voor nodig.
Hoe het moet staat ook op het forum beschreven.0 -
Hoe moet dat dan ?? of waar staat dat beschreven? kan je het aangeven ???0
-
Als je zoekt op WordManagement (de naam van de codeunit) krijg je een heel aantal topics die over dit onderwerp gaan.0
-
ja ik heb in Wordmanagement gekeken en code ingevoerd. Als ik het wil sluiten en opslaan dan krijg ik de volgende melding :
de geselecteerde typebibliotheek kon niet geladen worden !
komt dit door deze gedeelte wat al erin zit ?
CreateWordAttachment(WordCaption : Text[260]) NewAttachNo : Integer
Attachment.GET(AttachmentManagement.InsertAttachment(0));
Attachment."File Extension" := 'DOC';
ik zit wel lokaal te testen, want ik gebruik een licentie waar ik alles kan. In onze Live omgeving hebben we niet alle rechten !
als ik iets toegevoegd heb moet ik het toch kunnen opslaan ???0 -
moet ik nu perse op de plaats de wijziging doorvoeren waar gewerkt wordt? in dit geval gewoon op de server ?? hier de licentie in lezen waar je meer rechten hebt en dan de wijziging doorvoeren ?? want blijkbaar wilt die iets laden en dat gaat niet nu ?? doordat ik misschien lokaal bezig ben?
akin0 -
Het probleem zit in een (global of local) variabele van het type automation. Heb je minstens versie 2000 van Word geinstalleerd? Je moet zeker eens de variabelen wrdApp en wrdDoc nakijken die in de lokale variabelen gedeclareed worden (desnoods ze even opnieuw declareren). Let op: deze variabelen zijn verschillende malen als lokale variabele gedeclareerd in de verschillende procedures.
Jouw licentie heeft hier niets mee te maken. Uiteraard moet je wel rechten hebben hiervoor, maar dit moet in je testversie net zo goed mogelijk zijn als in de productie versie. ten andere, we ontwikkelen toch allen in een test versie en NIET in de productie versie.0
Categories
- All Categories
- 73 General
- 73 Announcements
- 66.6K Microsoft Dynamics NAV
- 18.7K NAV Three Tier
- 38.4K NAV/Navision Classic Client
- 3.6K Navision Attain
- 2.4K Navision Financials
- 116 Navision DOS
- 851 Navision e-Commerce
- 1K NAV Tips & Tricks
- 772 NAV Dutch speaking only
- 617 NAV Courses, Exams & Certification
- 2K Microsoft Dynamics-Other
- 1.5K Dynamics AX
- 320 Dynamics CRM
- 111 Dynamics GP
- 10 Dynamics SL
- 1.5K Other
- 990 SQL General
- 383 SQL Performance
- 34 SQL Tips & Tricks
- 35 Design Patterns (General & Best Practices)
- 1 Architectural Patterns
- 10 Design Patterns
- 5 Implementation Patterns
- 53 3rd Party Products, Services & Events
- 1.6K General
- 1.1K General Chat
- 1.6K Website
- 83 Testing
- 1.2K Download section
- 23 How Tos section
- 252 Feedback
- 12 NAV TechDays 2013 Sessions
- 13 NAV TechDays 2012 Sessions